0544 931 13 18info@websitenolsun.com
Bizi Takip Edin :
Aykut Kocaman'ı çıldırtan görüntü!

Aykut Kocaman'ı çıldırtan görüntü!

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Ozan Tufan'ın gece dışarı çıktığı haberleri görünce adeta çılgına döndü.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Ozan Tufan'ın gece dışarı çıktığı haberleri görünce adeta çılgına döndü.

Peki neydi Ozan'ı kulübeye hapseden? Birçok şey yazılıp çizildi. Kocaman'ı hedef alan sözler sarf ettiği bile söylendi. Gerçek ise yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Ozan'ı yedek kalmaya mahkum eden şey, bir türlü seviyeye atlayamaması... Dalgın oynaması, adamını kovalamaması, geri dönüşlerde yavaş kalması, onu gözden düşüren en önemli etkenler oldu.

Aykut Kocaman'ın defalarca kendisini uyarsa da gelişim sağlayamadı. Kocaman'ın Ozan'a son görüşmesinde, "Böyle devam edersen hep kulübede oturacaksın" diyerek uyardığı ortaya çıktı. Ozan Tufan, ligde oynanan ve 1-1 biten Osmanlıspor maçından sonra hep aynı fotoğrafı verdi: Umudunu yitirmiş bir şekilde kulübede otururken.

Bir haftalık tatilde özel çalışma programı verilen Ozan'ın, kendisini geliştirmek yerine takım arkadaşı Alper Potuk'la geceleri çapkınlık turuna çıkması ve basında fotoğraflarının yer alması ise bardağı iyice taşırdı. Yönetimin ifadelerini alacağı iki yıldıza para cezası çıkması bekleniyor. Aykut Kocaman'ın özellikle Ozan'a çok kızdığı öğrenildi.

Kaynak: https://www.haber3.com/spor/futbol/spor-toto-super-lig/aykut-kocamani-cildirtan-goruntu-haberi-4906123

Facebookta Paylaş