0544 931 13 18info@websitenolsun.com
Bizi Takip Edin :
Black Friday Amazona yaradı

Black Friday Amazona yaradı

Black Friday, Amazon'un CEO'su Jeff Bezos'a yaradı. Jeff Bezos'un değeri, Black Friday sayesinde 100 milyar doları aştı.Alışveriş çılgınlığı Black Friday'de tavan yapıyor. Onlarca alışveriş sitesi Black Friday kapsamında birbirinden çılgın indirimler yaptı. Özellikle yurtdışında %50'ye varan Black Friday indirimleri, müşterilerin olduğu kadar satıcıların da yüzlerini güldürdü. Black Friday'den en karlı çıkan isim ise Amazon oldu.

Amazon'un CEO'su Jeff Bezos, geçtiğimiz ay birkaç saatliğine dünyanın en zengin adamı olmuştu. Ancak Bill Gateskaybettiği unvanını geri almayı başarmıştı. Jeff Bezos, Black Friday'den el ettiği gelir ile dünyanın en zengin insanı unvanını tekrardan zorluyor.
 

Bloomberg'in açıklamalarına göre; Amazon CEO'su Jeff Bezos'un net değeri Black Friday sonrası 100 milyar dolarıaştı. Amazon'daki indirimlerin %50'yi bulması, dakikalar içerisinde stokların erimesine neden oldu.

Amazon.com üzerinden şu an 14 dolardan başlayan fiyatlar ile PlayStation 4 oyunları, 29 dolardan başlayan fiyatlar ile Nintendo Switch oyunları, %40 indirimli kulaklıklar ve %30'a varan indirimler ile bilgisayar bileşenleri satın alınabiliyor.

kaynak:http://www.teknolojioku.com/haber/black-friday-amazona-yaradi-44403.html?id=44403&utm_source=f5haber&utm_medium=f5haber&utm_campaign=f5haber

Facebookta Paylaş