Canon'dan 57X Zoom yapabilen kamera! 1.24.2017

Canon, LEGRIA HF serisine LEGRIA HF R806, LEGRIA HF R86 ve LEGRIA HF R88 modellerini ekledi. Ailelere ve anilarini biriktirmeye merakli kullanicilara kullanimi kolay ve kaliteli HD video kamera deneyimi sunan yeni seri, daha önceki modellerin özelliklerine birçok yenilik ekledi.

Yepyeni bir gövde içinde esnek yavas/hizli hareket efektleri, net ve rengarenk videolar için güçlendirilen düsük isik kapasitesi gibi daha fazla yaratici kontrol seçenegine sahip.

Kameralarin her biri yeni ‘esnek’ yavas ve hizli hareket efektleri ile artik kaydin ortasinda çekim hizini degistirmenize olanak taniyor. Isterseniz mumlarin söndürüldügü o anda yavaslayin, isterseniz sevdiginizin atlama tahtasindan suya daldigi anda hizlanin.

1485260589_1485257734legriahfr86mainopenfsl.jpg

 

Ayrica çekiminize kolay bir sekilde komik veya dramatik efektler de ekleyin. Videolarinizin dogal oldugundan ve iyi isiklandirildigindan emin olmaniz için, kameralardaki ‘vurgulu öncelik modu’ simdi çekim sirasinda dogrudan seçebileceginiz bir iyilestirilmis ‘arka plan aydinlatma düzeltmesi’ ile destekleniyor.

Bu iki ayarin birlestirilmesi sayesinde kamera sahneyi analiz ederek, çok parlak sahnelerde bile tüm detaylarin yakalanmasini ve parlak ve karanlik kisimlar arasindaki kontrastin net olmasini garantiliyor.

Tüm ayarlarda rahatça gezinebilmeniz için renkli 7,5 cm yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekran size kullanimi kolay bir arayüz sunarken, otomatik sahne özelligi, ayarlari sizin yerinize akilli bir sekilde degistirerek üzerinizdeki baskiyi hafifletiyor.

Bu kameralar uzun pil ömrüyle uzun süre çekim yapmanizi sagliyor ve LEGRIA HF R86 ve LEGRIA HF R88 modelleri, daha fazla çekim yapmaniza olanak taniyan dahili bellek içeriyor.

LEGRIA HF serisinin tamaminda, yüksek zumlama seviyelerinde bile kamera sarsintilarini dengeleyen, 5 eksenli dengeleme kapasitesine sahip güçlü bir Akilli IS özelligi bulunuyor. Bebeginizin ilk adimlarini attigi o ani çekerken ya da günesin altinda tatilinizin keyfini çikartirken, aksiyonu yakalamak için aniden harekete geçtiginiz zaman videolariniz dengeli kaydediliyor.

1485260602_1485257741legriahfr806whmainlcdfsl.jpg

 

Kameralarin 32x optik zum kapasitesi, etkileyici 57x Gelistirilmis Zum ve güvenilir Otomatik Zum Çerçeveleme Yardimcisi özellikleriyle uzaktaki detaylari yakina getirin. Videolariniza hayat katan ses kaydi açisindan kameranin Otomatik Sahne Seçimi özelligi, sizin en iyi ses kalitesini elde etmeniz için her sahnede kayda en uygun ayari ekler.

LEGRIA HF R88 modeli size çok daha genis bir kapsama açisi sunmak için WA-H43 genis açi lens adaptörünü içerir. Bu adaptör, kapali alanda çekim yaparken veya genis bir manzarayi kaydederken harika sonuçlar almanizi saglar.

1485260614_1485257743legriahfr88mainlcdfsl.jpg

Yeni LEGRIA HF serisinin baglanti özellikleri sayesinde videolarinizi aninda paylasabilirsiniz. LEGRIA HF R86 ve LEGRIA HF R88 modellerinin her ikisinde de dahili Wi-Fi ve Dinamik NFC özellikleri bulunuyor ve bu kameralar artik Canon Camera Connect App ve Canon Connect Station CS100 ile tam uyumlu olarak çalisiyor. Baglanti kapasitenizin artmasi için LEGRIA HF R806 modeli FlashAir uyumluluguna da sahip.

kaynak:http://www.teknolojioku.com/haber/canondan-x57-zoom-yapabilen-kamera-39453.html

Facebook Paylaş twitter'da Paylaş
loading...