Galaxy S8 bekleyenlere kötü haber! 1.23.2017

Samsung Galaxy S8 amiral gemisi için maalesef biraz daha sabretmek gerekecek. Samsung Mobile müdürü DJ Koh, ürünün beklenen bir etkinlikte yer almayacagini açikladi.Galaxy S8 modelinin piyasaya ne zaman çikacagi konusu halen netlik kazanmis degil. Öte yandan Samsung Mobile müdürü DJ Koh, akilli telefonun tanitilabileceginin düsüldügü bir etkinlikte olmayacagini netlestirmis durumda.Galaxy S8, S7'deki sogutma sistemiyle gelecek Galaxy S8, S7'deki sogutma sistemiyle gelecekSamsung Galaxy S8 sogutma sistemi olarak, Galaxy S7'de de kullanilan isi borularina yer...

Samsung Galaxy S8 MWC 2017 etkinliginde yok!

Samsung Galaxy S8 akilli telefonun, 27 Subat ile 2 Mart tarihleri arasinda gerçeklestirilecek olan Mobile World Congress 2017 (MWC) etkinliginde yer alabilecegi düsünülüyordu. DJ Koh ise akilli telefonun bu etkinlikte yer almayacagini Reuters’a verdigi demeçle onayladi ve haliyle Galaxy S8 bekleyenleri üzdü.

Bu anlamda Galaxy S8’i erken görebilme hayalleri suya düserken, akilli telefonun bu etkinlik öncesinde de tanitilmayacagi ifade edilmis durumda. Görünen o ki Samsung, Galaxy S8’in MWC 2017 Karmasasi içerisinde yer almasini istemiyor. DJ Koh akilli telefon hakkinda daha fazla bilgi vermekten ise kaçiniyor.

Facebook Paylaş twitter'da Paylaş
loading...