iOS 10.2.1 yayinlandi! 1.23.2017

Uzun süredir beklenen iOS 10.2.1 güncellemesi sonunda geldi. Apple, bir buçuk aylik test sürecinin ardindan iOS 10.2.1 final sürümü yayinlandi.Apple, 12 Aralik'ta önemli yenilikler getirdigi iOS 10.2'yi yayinlamisti. iOS 10.2'nin yayinlanmasindan iki gün sonra da iOS 10.2.1'in test süreci baslamisti. 1 aydan uzun süredir test edilen bu güncelleme için toplam 4 beta sürüm yayinlandi.

Bugüne kadar yayinlanan beta sürümlerinde herhangi bir yenilige rastlanmayan iOS 10.2.1 sistem kararliligini arttirmaya odakli bir güncelleme. Apple'in iOS 10.2'de ortaya çikan hatalari düzeltmeye ve performans gelistirmelerine agirlik verdigi iOS 10.2.1'i iOS cihaziniz üzerinden yada iTunes üzerinden yükleyebilirsiniz.

 

IOS cihaziniz üzerinden güncellemeyi yapmak için Ayarlar/Genel/ Yazilim Güncelleme bölümünü kullanmalisiniz. Bu güncellemeyi yüklemek için cihazinizin bataryasinin %50'nin üzerinde olmasi yada cihazinizin sarja takili olmasi ve WI-FI baglantisi olmasi gerektigini unutmayin. iTunes üzerinden yüklemek için iOS cihazinizi bilgisayara baglayarak iTunes'ta güncellemeleri denetle butonuna tiklamaniz gerekiyor.

Facebook Paylaş twitter'da Paylaş
loading...