iPhone 8 hakkında bilmeniz gereken her şey 3.28.2017

Wall Street, yeniden dizayn edilen iPhone'un öngörülen lansmanından altı ay önce, büyük bir satış patlaması yapma şansının Apple için ne kadar büyük olduğunu anlamaya çalışıyor.

Pazartesi günü müşterilerine yeni analizlerini dağıtan JP Morgan analisti Rod Hall, yeniden tasarlanan iPhone'un çok sayıda kişiye ulaşabileceğini ve kullanıcıların telefonlarını yükseltmeyi beklediğini ortaya koyuyor.

1490706729_undefined.png

Analistler bunu "süper döngü" olarak nitelendiriyorlar.

Hall, pek çok iPhone kullanıcısının yükseltmeyi beklediği göz önüne alındığında, Apple'ın yeniden tasarlanmış iPhone talebini kontrol etmek isteyebileceğine inanıyor ve bunun da Apple'ın cihaz için yüksek bir fiyat etiketini tercih edebilmesinin bir nedeni olarak görüyor.

Analist Hall’a göre yüksek özellikli iPhone Pro (iPhone 8) 5.85 inç ekranla gelecek.

Kompakt bir form faktörü ile kenardan kenara OLED ekran

Fotoğrafları çekildikten sonra tekrar odaklamayı mümkün kılmak için yapılandırılmış ışıkla zenginleştirilen ana kamera

Yüz tanıma, 3B kamera efektleri için ön yüz 3D tarama

Parmak izi algılama özelliğinin ortadan kaldırılması

Kablosuz şarj etme

Ön ve arka cam

Bu modelde malzeme kalitesi ve özellikler daha yüksek olacağı için, diğer iPhone’lara göre yüksek bir fiyat etiketine sahip olacak. Şimdiye kadar gelen bilgiler 1000 $'ın üzerinde fiyat etiketine sahip olacağı yönünde.

Hall, "iPhone Pro’nun iPhone 7'den 65 dolar daha fazla fiyata mal olacağını ve dördüncü çeyrekte toplam iPhone gönderimlerinin % 41'ini oluşturacağını" tahmin ediyor. 

Hall’ın yazdığı diğer modeller, muhtemelen iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın güncellenmiş bir versiyonundan oluşacak. İşte o modellerden beklediği şeyler:

Kablosuz şarj etme

Cam ön ve arka

3D tarama, ancak OLED modelinden daha az olası

Geliştirilmiş kamera

Söylenen yeniden tasarlanmış iPhone'un en havalı özelliklerinden biri, Apple'ın aynı boyuttaki iPhone kasasına daha büyük bir ekran sığdırabileceğidir.

http://www.teknolojioku.com/haber/iphone-8-hakkinda-bilmeniz-gereken-her-sey-40509.html

Facebook Paylaş twitter'da Paylaş
loading...