0544 931 13 18info@websitenolsun.com
Bizi Takip Edin :
Mahalleli sokağa döküldü

Mahalleli sokağa döküldü

Avcılar'da henüz bilinmeyen nedenle yanan elektrik kabloları sokak ortasında havai fişek gibi patlayarak trafonun yanmasına sebep oldu. Yanan kablolardan dolayı mahallede panik yaşanırken, trafonun yanması vatandaşları mağdur etti.

İddiaya göre, sokak üzerinde bulunan elektrik kabloları henüz bilinmeyen bir sebeple yanmaya başladı. Çıkan yangını söndüren vatandaşlar kısa süre sonra başka bir şok daha yaşadı. Sokak üzerinde bulunan başka bir elektrik diğerinde de patlamalar sonrası yanma meydana geldi. Patlamanın etkisiyle kopan elektrik kabloları sokağa saçıldı. Sokak üzerinde yanan kablolar büyük bir gürültüyle adeta havai fişek gibi patlarken, mahallede panik yaşandı. Patlamaların artması üzerine vatandaşlar itfaiye ve elektrik ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen ekipler kabloları ve yanan trafoya müdahale etti.

MUM IŞIĞINDA OTURDULAR

İtfaiye ekipleri çıkan yangını kısa süre içerisinde söndürürken, elektrik ekipleri yeniden kablo ekleyerek tamir etmeye çalıştı. Cadde üzerinde elektriği olmayan vatandaşlar evlerinde mum ışığında oturmak zorunda kaldı. Çalışmaları takip eden mahalle sakinleri trafo patlamalarının sürekli olduğunu ve periyodik olarak elektrik kesintisi dolayısıyla mağdur olduklarını belirtti. Yüksek gerilim hattına yakın bir noktada meydana gelen patlamalar mahallede büyük panik yaşattı.

kaynak:
https://www.f5haber.com/istanbul/avcilar-da-panik-yasandi-mahalleli-sokaga-dokuldu-haberi-1923746/

Facebookta Paylaş