Türk Telekom, Survivor özel tarifelerini duyurdu 1.25.2017

Böylece Türk Telekom’un iletişim sponsorluğu ile TV8 ekranlarında izleyicileri ile buluşan Survivor yarışması, Türk Telekom’lulara ve yarışmacılara çok özel sürprizler sunacak.

Survivor Tarifesi’ne geçiş yapan kullanıcılar, Survivor’ın 4’ün 1’i Oyununu akıllı cihazlarından oynayabilecek ve bu yıl ilk kez hayata geçirilecek olan Survivor Mağaza ile yarışması heyecanını iki kat fazla yaşayacak.

Survivor tarifesi sayesinde ücretsiz oy kullanma!

Apple Store ve Google Play Store’dan akıllı telefonlarına Survivor Arena uygulamasını indiren Survivor Tarifesi müşterileri, 4’ün 1’i oyunu ile kazandıkları puanlar sayesinde aynı uygulamada bulunan Survivor Mağaza’da hiçbir yerde bulunmayan özel ödülleri kazanabilecekler.

Ayrıca Türk Telekom, tarifeyi kullanan müşterilerine oyunda kazandıkları puanlarla Dominik Cumhuriyeti’ndeki Survivor Adası’na gitme, Survivor Birleşme Partisi’ne katılma, Kıbrıs’taki büyük finalde VIP konuk olarak katılma gibi büyük ödüllerin sahibi olma şansı sunacak.

Survivor yarışmacıları ile tanışma ve yemek yeme, Survivor Panorama programına yarışmacılar ile birlikte konuşmacı olarak konuk olma gibi fırsatlar da, Türk Telekom Survivor tarifesi müşterilerine sunulacak.

Türk Telekom'un ayda 5 ücretsiz oy kullanma ve hiçbir yerde olmayan çok özel Survivor yarışması görüntüleri gibi özel içeriklere erişme hakkı sunacağı Survivor tarifeleri şöyle;

Türk Telekom Mobil müşterileri için, ayda 35 TL’ye her yöne 1.000 dakika ve 1.000 SMS, 5 GB internet

Türk Telekom Selfy müşterileri için, ayda 32 TL’ye her yöne 1.000 dakika ve 1.000 SMS, 4 GB internet

Türk Telekom Prime müşterileri için, ayda 55 TL’ye her yöne 1.000 dakika ve 1.000 SMS, 8 GB internet

Facebook Paylaş twitter'da Paylaş
loading...